Vet Marketi

Hakkımızda

2016 yılında çıktığımız bu yolda, hayvan dostlarımız için özel, yenilikçi kafes tasarladık. Hedefimiz var olan kafes sistemlerini yapmak yerine kliniklerde olmayan ve özellik olarak diğerlerinden farklılıkları olan ürünler üretmeyi hedefledik. İlerleyen zamanlarda veteriner klinik ve hastanelerinin sadece kafes ihtiyaçlarının olmadığını bunun yanında yoğun bakım üniteleri, muayene ve operasyon masaları, yıkama ünitesi gibi ihtiyaçların da olduğunu gözlemleyerek üretimlerimize her gün bir yenisini ekledik ve eklemeye de devam edeceğiz.

Tasarımlarımızı üretmeye başladığımızda hayvan dostlarımızın rahat kullanabilecekleri, hijyenik, ergonomik yapıda, kolay temizlenebilir olmasına özen gösterdik. Kullanıcıların veteriner hekimler olduğu bilincinde, onların da fikirleri doğrultusunda, kullanımı kolay ve amaca uygun, hayvanların konforu düşünülerek tasarlanan ürünleri imal ettik.

Günümüz teknolojisini kullanarak 304 kalite paslanmaz krom çelik malzemenin CNC makinelerle kesimlerinin ve bükümlerinin yapıldığı standart modüler sistemler geliştirdik.  

Tasarımlarını yaptığımız ve yapacağımız ürünlerimizi ülkemizdeki veteriner klinik ve hastanelerin hizmetine sunmaya devam edeceğiz. Dünya çapında da bilinen ve tercih edilen bir marka olma yolunda ilerlemeyi hedeflemekteyiz.